TATRAN Sedlčany
přípravka "C"
2010 a mladší
Aktuální akce:
Dnes
MINITURNAJ 2010
Zítra
MISTROVSKÝ ZÁPAS
Pozítří
Žádná akce

Miniaplikace
Miniaplikace

Kontakt:

Vedoucí týmu: Josef Hrma
telefon: +420 602 222 452
mail: mail@automania.cz

Trenér: Martin Habart
telefon: +420 602 460 452
mail: habartmartin@tiscali.cz

Asistent trenéra: Marek Novák
telefon: +420 737 797 402

Asistent trenéra: Miloš Mácha
telefon: +420 728 555 303

www.fotbal.tatransedlcany.cz
.

MINITURNAJ 2010


MINITURNAJ 2010 - Sezimovo Ústí, areál Soukeník (osvětlená plocha)
GPS: 49.3743128N, 14.6866528E >>> 57 km, 0:43 hod.

SRAZ: na místě konání v 14:45 - doba turnaje cca 15:30-18:30
>>> zelené hrací dresy, kopačky, chrániče, pití - již oblečeni a připraveni
>>> každý si vezme svůj míč !!!

NOMINACE:
Haas, Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Stibor, Šplíchal.

NAŠI SOUPEŘI:
Mas Táborsko, Dynamo České Budějovice, 1.FK Příbram, FK Kolín, FTA Praha.

PEP
20.10. 2018


MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina B

14.10.2018 - 7. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 4x15 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Hlavín, Mácha, Máchová, Miček, Mlejnek, Stieber, Sůva, Šustrová, Vašků.

TJ TATRAN Sedlčany - MFK Dobříš B >>> 22:4

>>> branky: Mácha 6x, Sůva 6x, Šustrová 3x, Máchová 4x,
>>>>>>>>> Miček 1x, Stieber 1x, Vašků 1x
.

ONDŘEJ
15.10. 2018

TURNAJ 2010


14.10.2018 - NERATOVICE - venkovní turnaj 2010
- hrací doba 1x15 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Habart - Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Reinisch, Šplíchal.

TATRAN - Pardubice >>> 2:2
Novák, Křížek

TATRAN - Kolín >>> 5:2
Novák 2, Matoušová, Chrastil, Šplíchal

TATRAN - Neratovice červení >>> 6:2
Novák 2, Chrastil, Křížek, Reinisch, Šplíchal

TATRAN - Benešov >>> 7:0
Novák 2, Křížek 2, Chrastil 2, Šplíchal

TATRAN - Kladno >>> 4:5
Křížek 2, Chrastil, Reinisch

TATRAN - Neratovice žlutí >>> 17:0
Křížek 7, Novák 6, Hončík 2, Matoušová, Šplíchal

TATRAN - Neratovice modří >>> 9:2
Křížek 3, Novák 2, Reinisch 2, Hončík, Matoušová

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Pardubice
2. TATRAN Sedlčany
3. Kladno
4. Kolín
5. Benešov
6. Neratovice modří
7. Neratovice červení
8. Neratovice žlutí

Nejlepší hráčka turnaje: Adéla Matoušová (TATRAN Sedlčany)
______________________________________ ___________________

DOPROVODNÝ TURNAJ "jeden na jednoho"
- hrací doba 1x6 minut, každý zápas jen 3 hráči z týmu

TATRAN - Pardubice >>> 15:8 ... Matoušová 7, Chrastil 6, Reinisch 2

TATRAN - Kolín >>> 10:7 ... Šplíchal 5, Novák 3, Hončík 2

TATRAN - Neratovice červení >>> 11:6 ... Křížek 4, Matoušová 4, Habart 3

TATRAN - Benešov >>> 10:3 ... Novák 6, Chrastil 3, Hončík

TATRAN - Kladno >>> 15:8 ... Křížek 9, Šplíchal 5, Reinisch

TATRAN - Neratovice žlutí >>> 16:5 ... Matoušová 7, Chrastil 5, Šplíchal 4

TATRAN - Neratovice modří >>> 14:3 ... Křížek 7, Novák 5, Hončík 2

KONEČNÉ POŘADÍ:
1.TATRAN Sedlčany
2. Neratovice červení
3. Kolín
4. Kladno
5. Pardubice
6. Benešov
7. Neratovice modří
8. Neratovice žlutí

RICHARD
15.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

12.10.2018 - 8. kolo - hřiště Jesenice
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Haas, Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová,
Novák, Reinisch, Sosnovec, Stibor, Šplíchal
.

TJ Sokol Jesenice B ??????? - TJ TATRAN Sedlčany B >>> 11:8

>>> branky: 2x Habart, 2x Novák, 2x Sosnovec, Křížek, Stibor.

MARTIN
14.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina B

07.10.2018 - 6. kolo - hřiště Daleké Dušníky 86
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Andrle, Hlavín, Jirásek, Máchová, Miček, Mlejnek,
Reinisch, Stieber, Sůva, Šustrová, Vašků
.

TJ Sokol Daleké Dušníky - TJ TATRAN Sedlčany >>> 2:27

>>> branky: Šustrová 6x, Sůva 4x, Andrle 4x, Máchová 3x, Jirásek 3x,
>>>>>>>>> Stieber 2x, Vašků 2x, Miček, Mlejnek, Reinisch
.

ONDŘEJ
08.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

07.10.2018 - 7. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Haas, Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová,
Mácha, Novák, Sosnovec, Stibor, Šplíchal
.

TJ TATRAN Sedlčany B - TJ TATRAN Sedlčany >>> 9:9 (2:6 - 5:1 - 2:2)

>>> branky: Sosnovec 2, Matoušová 2, Mácha 2, Novák, Křížek, Hončík.

RICHARD
07.10. 2018

ONDRÁŠOVKA 2010


03.10.2018 - ONDRÁŠOVKA CUP 2010 - celorepublikový kvalifikační turnaj
PÍSEK, Burketova 303 - hrací doba 1x20 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Habart - Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Stibor, Šplíchal.

TATRAN - 1.FK Příbram >>> 3:6
Chrastil 2, Novák

TATRAN - FC Písek >>> 3:9
Habart, Matoušová, Stibor

TATRAN - SK Dynamo České Budějovice >>> 2:3
Chrastil 2

TATRAN - SKP České Budějovice >>> 7:4
Šplíchal 2, Chrastil 2, Křížek, Matoušová, Novák

TATRAN - MAS Táborsko >>> 2:6
Chrastil, Novák

TATRAN - SK Petřín Plzeň >>> 8:3
Chrastil 2, Matoušová 2, Křížek, Novák, Stibor, Šplíchal

TATRAN - FC Sellier&Bellot Vlašim >>> 5:3
Novák 3, Křížek, Stibor

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. FC Písek
2. MAS Táborsko
3. 1.FK Příbram
4. Dynamo České Budějovice
5. TATRAN Sedlčany
6. SKP České Budějovice
7. SK Petřín Plzeň
8. FC Sellier&Bellot Vlašim

RICHARD
06.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina B

30.09.2018 - 5. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Hlavín, Jirásek, Mácha, Máchová, Miček, Sůva, Šplíchal, Šustrová, Vašků.

TJ TATRAN Sedlčany - TJ Stará Huť >>> 29:7

>>> branky: Sůva 6x, Šustrová 6x, Jirásek 4x, Hlavín 4x,
>>>>>>>>> Šplíchal 3x, Miček 3x, Mácha 2x, Máchová
.

ONDŘEJ
04.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

29.09.2018 - 13. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Haas, Hončík, Chrastil, Jirásek, Křížek,
Matoušová, Novák, Sosnovec, Stibor, Šplíchal
.

TJ TATRAN Sedlčany B - TJ Sokol Kosova Hora >>> 9:8

>>> branky: Chrastil 3, Křížek 3, Šplíchal 2, Novák 1.

MAREK
04.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina B

23.09.2018 - 4. kolo - hřiště V Lipkách 1021, Dobříš
>>>>>>>>> hrací doba 4x15 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Andrle, Habart, Hlavín, Jirásek, Mácha,
Máchová, Miček, Reinisch, Sůva, Šustrová
.

MFK Dobříš - TJ TATRAN Sedlčany >>> 13:9

>>> branky: Sůva 3, Mácha 2, Miček, Jirásek, Habart, Reinisch.

ONDŘEJ
25.09. 2018
1535098408

SEZÓNA 2018/2019


Nyní jsou chlapci ročníků narození
2010 (dívky mohou být o rok
starší) podle ustáleného označení
U9, tedy mladší přípravka

PEP
24.08. 2018
Krátké zprávy:
Sponzoři:


TOPlist