TATRAN Sedlčany
přípravka "C"
2010 a mladší
Aktuální akce:
Dnes
Žádná akce
Zítra
HALOVÝ TRÉNINK
Pozítří
HALOVÝ TURNAJ ´10

Miniaplikace
Miniaplikace

Kontakt:

Vedoucí týmu: Josef Hrma
telefon: +420 602 222 452
mail: mail@automania.cz

Trenér: Martin Habart
telefon: +420 602 460 452
mail: habartmartin@tiscali.cz

Asistent trenéra: Marek Novák
telefon: +420 737 797 402

Asistent trenéra: Miloš Mácha
telefon: +420 728 555 303

www.fotbal.tatransedlcany.cz
.
Začátek|Předchozí|Následující|Konec

TURNAJ 2010


20.01.2018 - ZBUZANY - halový turnaj 2010
Chotečská 118, hrací doba 1 x 15 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Habart, Hončík, Křížek, Matoušová, Novák, Šplíchal.

Tatran Sedlčany - Sokol Stodůlky >>> 10:0

Tatran Sedlčany - Sokol Dolní Počernice >>> 13:0

Tatran Sedlčany - FK Říčany >>> 11:0

Tatran Sedlčany - SK Ďáblice >>> 10:1

Tatran Sedlčany - Bohemians 1905 >>> 5:2

NAŠI KANONÝŘI:
Novák 17, Křížek 16, Šplíchal 7, Matoušová 5, Hončík 2, Habart 2

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. TATRAN Sedlčany
2. Bohemians Praha 1905
3. SK Ďáblice
4. Sokol Stodůlky
5. Sokol Dolní Počernice
6. FK Říčany

NEJLEPŠÍ STŘELEC: Daniel Novák (Tatran Sedlčany).

MAREK
24.01. 2018

TURNAJ 2011


21.01.2018 - ČERNOŠICE - halový turnaj 2011
Sportovní hala, Pod Školou 447, hrací doba 1 x 12 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Hájek, Mácha, Reinisch, Řezáč, Sůva, Vašků.

Viktoria Vestec - Tatran Sedlčany >>> 0:0

SK Benešov - Tatran Sedlčany >>> 1:1
Sůva

FAAZ - Tatran Sedlčany >>> 3:4
3x Mácha, Reinisch

FK Admira - Tatran Sedlčany >>> 2:1
Sůva

Sokol Stodůlky - Tatran Sedlčany >>> 0:6
3x Mácha, 2x Reinisch, Sůva

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Viktoria Vestec
2. FK Admira
3. TATRAN
4. SK Benešov
5. FAAZ
6. Sokol Stodůlky

MILOŠ
22.01. 2018

TURNAJ 2010


13.01.2018 - BENEŠOV - halový turnaj 2010
S Centrum - nafukovací hala, hrací doba 1 x 20 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová,
Mácha, Novák, Reinisch, Šplíchal
.

Tatran Sedlčany - 1.FK Příbram 5:3
2x Mácha, 2x Křížek, Chrastil

Tatran Sedlčany - SK Benešov 8:2
2x Chrastil, 2x Hončík, 2x Šplíchal, Reinisch, Mácha

Tatran Sedlčany - SK Poříčí nad Sázavou 8:2
3x Reinisch, 2x Křížek, 2x Chrastil, Mácha

Tatran Sedlčany - Viktoria Žižkov 7:2
2x Šplíchal, 2x Chrastil, Novák, Křížek, Mácha

Tatran Sedlčany - AC Sparta Praha 4:4
2x Křížek, Hončík, Mácha

KONEČNÉ POŘADÍ:
1.AC Sparta Praha
2.TATRAN Sedlčany
3.1FK Příbram
4.SK Benešov
5.Viktoria Žižkov
6.SK Poříčí nad Sázavou

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: Jakub Habart (Tatran Sedlčany).

MARTIN
15.01. 2018

TURNAJ 2010


06.01.2018 - ROKYCANY, hala GASOŠ, Mládežníků 1115
hrací doba 1 x ?? minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová,
Mácha, Novák, Reinisch, Šplíchal
.

SKUPINA A:

Tatran Sedlčany - Baník Most >>> 3:0
2x Křížek, Novák

Tatran Sedlčany - 1.FK Příbram >>> 2:2
Novák, Křížek

Tatran Sedlčany - Viktoria Plzeň >>> 5:0
2x Matoušová, Křížek, Habart, Chrastil

postup do semifinále z 1. místa

SEMIFINÁLE:
Tatran Sedlčany - Baník Sokolov >>> 4:1
2x Matoušová, Novák, Křížek

FINÁLE:
Tatran Sedlčany - FK Horažďovice >>> 0:4

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. FK Horažďovice
2. TATRAN Sedlčany
3. 1.FK Příbram
4. Baník Sokolov
5. Kohouti Rokycany
6. Baník Most
7. Viktoria Plzeň
8. TJ Luby

MARTIN
08.01. 2018

TURNAJ 2009


16.12.2017 - ZLIČÍN, Sportovní hala, Na Radosti 242/80
hrací doba 1 x 12 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Haas, Habart, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Šplíchal, Zouhar.

Tatran Sedlčany - SK Roztoky >>> 6:1
2x Zouhar, Haas, Habart, Chrastil, Křížek

Tatran Sedlčany - Třebotov Choteč >>> 2:0
Chrastil, Šplíchal

Tatran Sedlčany - FK Brandýs nad Labem >>> 0:3

Tatran Sedlčany - FA AZ 2009 >>> 1:2
Křížek

zápas o 5. místo:

Tatran Sedlčany - Junior Žatec >>> 3:2p
Novák, Zouhar
penaltový rozstřel >>> 4:3
Křížek, Šplíchal, Haas, Chrastil

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. 1.FK Příbram
2. FA AZ 2009
3. FK Brandýs nad Labem
4. SK Petřín Plzeň
5. Tatran Sedlčany
6. Junior Žatec
7. Třebotov Choteč
8. FK Kohouti Rokycany
9. SK Roztoky
10. FA AZ 2010

MAREK
22.12. 2017

TURNAJ 2009


10.12.2017 - PŘÍBRAM, Sportovní hala, Legionářů 378
hrací doba 1 x 14 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Haas, Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák.

1.FK Příbram A - Tatran Sedlčany >>> 4:4
3x Chrastil, Novák

Tatran Sedlčany - SK Benešov >>> 1:2
Křížek

Tatran Sedlčany - Sokol Kbely >>> 2:4
Haas, Matoušová

Tatran Sedlčany - Petřín Plzeň >>> 1:0
Novák

Tatran Sedlčany - SK Blatná >>> 7:0
4x Novák, Habart, Chrastil, Matoušová

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. 1.FK Příbram A
2. 1.FK Příbram B
3. Viktoria Žižkov
4. SK Benešov
5. Sokol Kbely
6. Tatran Sedlčany
7. Petřín Plzeň
8. SK Blatná

MARTIN
11.12. 2017

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ


30.11.2017 - Přátelské utkání - SK Benešov 2011
S-Centrum Benešov, nafukovačka s umělkou, hrací systém 1+4,
odehrány 4 zápasy, každý na 1 x 15 minut.

SESTAVA:
???

SK Benešov modrá - Tatran Sedlčany >>> 0:2
Reinisch, Mácha

SK Benešov žlutá - Tatran Sedlčany >>> 2:7
2x Reinisch, Mlejnek, Sůva, Mácha, Šplíchal, vlastní

SK Benešov modrá - Tatran Sedlčany >>> 1:4
2x Sůva, Šplíchal, Zouhar

SK Benešov žlutá - Tatran Sedlčany >>> 1:1
Mácha

MILOŠ
06.12. 2017

TURNAJ 2009


03.12.2017 - ŘÍČANY, Mánesova 2530/3a, hala "Na Fialce"
hrací doba 1 x 11 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Haas, Habart, Křížek, Novák, Sosnovec, Šplíchal, Zouhar.

ZÁPASY VE SKUPINĚ (postup z 2. místa):

Tatran Sedlčany - Sokol Řepy A >>> 4:0
4x Novák

Tatran Sedlčany - ČAFC Praha >>> 1:1
Sosnovec

Tatran Sedlčany - Slavia Jesenice >>> 0:1

SEMIFINÁLE:

Tatran Sedlčany - Sokol Šestajovice >>> 2:2
Křížek, Habart - prohra na penalty

UTKÁNÍ O 3.-4. MÍSTO:

Tatran Sedlčany - FK Libiš >>> 1:1
Haas - výhra na penalty

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Slavia Jesenice
2. Sokol Šestajovice
3. Tatran Sedlčany
4. FK Libiš
5. Sokol Řepy A
6. ČAFC Praha
7. TJ Kamenný Přívoz
8. Sokol Řepy B

MARTIN
04.12. 2017

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ


26.11.2017 - Přátelské utkání - SK VOTICE 2009, 2010, 2011
Tělocvična Sedlec-Prčice, hrací systém 1+4,
odehrány 2 zápasy, každý na 4 x 12 minut.

SESTAVA:
Haas, Hájek, Hlavín, Hončík, Mácha, Mlejnek, Reinisch,
Sosnovec, Sůva, Šplíchal, Vašků, Zouhar
.

2009+2010:

SK Votice - Tatran Sedlčany >>> 8:16
2:2 (Šplíchal, Sosnovec),
2:3 (Haas 2x, Sosnovec),
2:6 (Sosonovec 2x, Chrastil 2x, Šplíchal, Zouhar),
2:5 (Haas 3x, Sosnovec 2x)
.

2011:

SK Votice - Tatran Sedlčany >>> 7:6
1:1 (Mácha),
2:2 (Reinisch, Mlejnek),
3:2 (Sůva, Mácha),
1:1 (Reinisch)
.

MILOŠ
27.11. 2017

TURNAJ 2009


25.11.2017 - STŘEŠOVICE - Memoriál Vojtěcha Kahovce 2009
Praha Střešovice, hrací doba 1 x 18 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Haas, Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Novák, Sosnovec.

ZÁPASY VE SKUPINĚ (postup z 2. místa):

SK Union Vršovice - Tatran Sedlčany >>> 7:2
Křížek, Chrastil

Tatran Sedlčany - Přední Kopanina >>> 7:3
2x Novák, 2x Sosnovec, Habart, Chrastil, Hončík

Tatran Sedlčany - Avia Čakovice >>> 11:2
4x Křížek, 3x Novák, 2x Sosnovec, Chrastil, Habart

ČTVRTFINÁLE:

Tatran Sedlčany - ABC Braník >>> 3:6
2x Chrastil, Sosnovec

UTKÁNÍ O 5.-8. MÍSTO:

Tatran Sedlčany - SK Kladno >>> 5:1
2x Habart, 2x Novák, Hončík

UTKÁNÍ O 5.-6. MÍSTO:

Tatran Sedlčany - SKS Střešovice 1911 >>> 2:5
Hončík, Novák

KONEČNÉ POŘADÍ:
.1. ABC Braník
.2. SK Ervěnice Jirkov
.3. SK Union Vršovice
.4. TJ Blatná
.5. SKS Střešovice 1911
.6. Tatran Sedlčany
.7. SK Roztoky
.8. SK Kladno
.9. FK Roudnice nad Labem
10. FK Ďáblice
11. SK Hostivař
12. SK Benešov
13. FK Přední Kopanina
14. Sokol Stodůlky
15. TJ Ruzyně
16. Avia Čakovice

MARTIN
27.11. 2017

TURNAJ 2009


19.11.2017 - ŘÍČANY - turnaj 2009
Sportovní hala "Na Fialce",
hrací doba 1 x 11 minut ve skupině, 1 x 10 minut o umístění, systém 1+4.

SESTAVA:
Haas, Chrastil, Křížek, Novák, Sosnovec, Šplíchal, Zouhar.

Tatran Sedlčany - SK Český Brod A 2:0
2x Novák

Tatran Sedlčany - TJ Spartak Čelákovice 2:0
Sosnovec, Haas

Tatran Sedlčany - SK Union Čelákovice 1:0
Novák

Tatran Sedlčany - TJ Kamenný Přívoz 2p:1
Novák - penaltový rozstřel Křížek, Haas, Šplíchal, Zouhar

Tatran Sedlčany - TJ Sokol Čestlice 1:0
Novák

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Tatran Sedlčany
2. TJ Sokol Čestlice
3. TJ Kamenný Přívoz
4. SK Union Čelákovice
5.-8. Český Brod A, Spartak Čelákovice, Spartak Průhonice, Český Brod B

MAREK
20.11. 2017

TURNAJ 2011


19.11.2017 - ŘÍČANY - turnaj 2011
Sportovní hala "Na Fialce", hrací doba 1 x 10 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Vojtěch Reinisch, Filip Mácha, Matěj Sůva,
Šimon Hlavín, Marek Mlejnek, Marek Smola
.

FK Říčany - Tatran Sedlčany 0:2
Mácha, Smola

TJ Praga Praha - Tatran Sedlčany 1:0

Tatran Sedlčany - TJ Kamenný Přívoz 7:0
3x Reinisch, 2x Mácha, Hlavín, Sůva

SK Dolní Jirčany - Tatran Sedlčany 0:1
Reinisch

SK Slavia Praha dívky - Tatran Sedlčany 0:1
Mácha

Sokol Kolovraty - Tatran Sedlčany 0:3
Mlejnek, Smola, Sůva

MILOŠ
20.11. 2017

TURNAJ 2011


17.11.2017 - PŘÍBRAM - turnaj 2011
Sportovní hala, hrací doba 2 x 5 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Vojtěch Reinisch, Filip Mácha , Matěj Sůva,
Šimon Hlavín, Ondřej Vašků, Marek Mlejnek
.

Bohemians Praha 1905 - Tatran Sedlčany 2:0

Tatran Sedlčany - FA Velvary 6:1
4x Mácha, 2x Sůva

1.FK Příbram zelená - Tatran Sedlčany 1:1
Mácha

Tatran Sedlčany - 1.FK Příbram bílá 1:0
Reinisch

Tatran Sedlčany - FK Kohouti Rokycany 1:0
Mácha

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Bohemians Praha 1905
2. 1.FK Příbram zelená
3. Tatran Sedlčany
4. FK Kohouti Rokycany
5. 1.FK Příbram bílá
6. FA Velvary

MILOŠ
20.11. 2017

TURNAJ 2010


17.11.2017 - PŘÍBRAM - turnaj 2010
Sportovní hala, hrací doba 2 x 7 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Šplíchal.

FC Viktoria Plzeň - Tatran Sedlčany 0:2
Hončík, Chrastil

SK Slavia Praha - Tatran Sedlčany 2:2
2x Novák

Bohemians Praha 1905 - Tatran Sedlčany 3:0

Tatran Sedlčany - 1.FK Příbram 1:3
Chrastil

Tatran Sedlčany - FA Velvary 3:0
2x Novák, Matoušová

Tatran Sedlčany - AC Sparta Praha 1:6
Novák

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Bohemians Praha 1905
2. AC Sparta Praha
3. 1.FK Příbram
4. SK Slavia Praha
5. Tatran Sedlčany
6. FC Viktoria Plzeň
7. FA Velvary

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: Jakub Habart (Tatran Sedlčany).

MARTIN
20.11. 2017

TURNAJ 2010


12.11.2017 - BENEŠOV - turnaj 2010
Nafukovací hala s umělou trávou, hrací doba 1 x 20 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Šplíchal.

Tatran Sedlčany - SK Poříčí nad Sázavou 12:2
7x Novák, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Šplíchal

Tatran Sedlčany - 1.FK Příbram 4:8
3x Novák, Křížek

Tatran Sedlčany - SKP České Budějovice 8:1
4x Novák, Hončík, Křížek, Chrastil, Matoušová

Tatran Sedlčany - SK Benešov "B" 15:0
6x Chrastil, 3x Křížek, 3x Novák, 2x Šplíchal, Habart

Tatran Sedlčany - SK Benešov "A" 10:2
2x Chrastil, 2x Křížek, 2x Novák, Habart, Hončík, Matoušová, Šplíchal

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. 1.FK Příbram
2. Tatran Sedlčany
3. SK Benešov "A"
4. SK Poříčí nad Sázavou
5. SKP České Budějovice
6. SK Benešov "B"

NEJLEPŠÍ STŘELEC: Daniel Novák (Tatran Sedlčany).
NEJRYCHLEJŠÍ GÓL: Jakub Chrastil (Tatran Sedlčany).

MAREK
13.11. 2017

TURNAJ 2011


11.11.2017 - BENEŠOV - turnaj 2011
Nafukovací hala s umělou trávou, hrací doba 1 x 20 minut, systém 1+4.

SESTAVA:
Hlavín Šimon, Mácha Filip, Mlejnek Marek, Prokop Daniel, Reinisch Vojta, Řezáč Tomáš, Smola Marek, Sůva Matěj, Vašků Ondra.

Tatran Sedlčany - 1.FK Příbram 4:3
2x Mácha, 2x Reinisch

Tatran Sedlčany - SK Benešov 4:2
2x Reinisch, Mácha, Smola

Tatran Sedlčany - Kamenný Přívoz 7:1
4x Mácha, Reinisch, Smola, Sůva

Tatran Sedlčany - Meteor Praha 1:2
Mácha

Tatran Sedlčany - Viktoria Žižkov 16:0
3x Mácha, 3x Mlejnek, 3x Smola, 3x Sůva, 2x Prokop, 2x Reinisch, Vašků

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Tatran Sedlčany
2. 1.FK Příbram
3. SK Benešov
4. Meteor Praha
5. Kamenný Přívoz
6. Viktoria Žižkov

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: Vojta Reinisch (Tatran Sedlčany).

MILOŠ
13.11. 2017

TURNAJ 2010


04.11.2017 - MILOVICE - turnaj 2010
Hala s umělou trávou, hrací doba 1 x 16 minut.

SESTAVA:
Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Reinisch, Šplíchal.

Tatran Sedlčany - SK Xaverov Praha 1:0
Šplíchal

Tatran Sedlčany - FK Milovice 3:2
Novák, Hončík, Křížek

Tatran Sedlčany - SK Brandýs nad Labem 5:1
2x Novák, Křížek, Šplíchal, Reinisch

Tatran Sedlčany - FK Straky 5:0
2x Novák, 2x Hončík, Matoušová

Tatran Sedlčany - FK Pečky 3:2
2x Křížek, Novák

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Tatran Sedlčany
2. FK Milovice
3. FK Pečky
4. SK Xaverov Praha
5. SK Brandýs nad Labem
6. FK Straky

NEJLEPŠÍ ÚTOČNÍK: Jakub Chrastil (Tatran Sedlčany).

MARTIN
05.11. 2017

OKRESNÍ PŘEBOR


__________________________________________________ _______
01.11.2017 - hala GOA Sedlčany v 17:15 - 10. kolo
Okresní přebor mladších přípravek skupina C, hrací doba 3 x 20 minut.

TATRAN Sedlčany - SOKOL Počepice >>> 16:6

SESTAVA:
Haas, Habart, Hlavín, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová,
Novák, Reinisch, Sosnovec, Šplíchal, Zouhar.


BRANKY:
4x Křížek, 3x Chrastil, 3x Novák, 3x Sosnovec,
1x Haas, 1x Matoušová, 1x Šplíchal.
_____________________________________ ____________________

MARTIN
02.11. 2017

OKRESNÍ PŘEBOR


__________________________________________________ _______
22.10.2017 - KOSOVA HORA v 10:00 - 9. kolo
Okresní přebor mladších přípravek skupina C, hrací doba ? x ? minut.

SOKOL Kosova Hora - TATRAN Sedlčany >>> 8:16 (4:8)

SESTAVA:
Habart - Matoušová, Novák, Chrastil, Křížek, Haas, Sosnovec.

BRANKY:
6x Křížek, 5x Haas, 2x Sosnovec, 2x Matoušová, 1x Novák.
_________________________________________ ________________

MARTIN
22.10. 2017

MINIREPUBLIKA 21.10.2017


MINIREPUBLIKA - Sezimovo Ústí 21.10.2017 - mladší přípravka 2010
Hrací doba 20 minut, systém 4+1.

SESTAVA:
Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová,
Mácha, Novák, Reinisch, Šplíchal.


_______________________________ __________________________
Tatran Sedlčany - Maas Táborsko (červení) 3:2
Chrastil, Šplíchal, Mácha
______________________________________ ___________________
Tatran Sedlčany - Junior Strakonice 3:1
2x Křížek, Reinisch
____________________________________ _____________________
Tatran Sedlčany - Maas Táborsko (modří) 5:1
2x Křížek, Matoušová, Mácha, Novák
______________________________________ ___________________
Tatran Sedlčany - TJ Hradiště 3:2
3x Novák
______________________________________ ___________________
Tatran Sedlčany - Dynamo České Budějovice 3:2
3x Novák
______________________________________ ___________________

MARTIN
22.10. 2017
Krátké zprávy:
Sponzoři:


TOPlist