TATRAN Sedlčany
přípravka "C"
2010 a mladší
Aktuální akce:
Dnes
HALOVÉ TURNAJE
Zítra
Žádná akce
Pozítří
PŘÁTELÁK+TRÉNINK

Miniaplikace
Miniaplikace

Kontakt:

Vedoucí týmu: Josef Hrma
telefon: +420 602 222 452
mail: mail@automania.cz

Trenér: Martin Habart
telefon: +420 602 460 452
mail: habartmartin@tiscali.cz

Asistent trenéra: Marek Novák
telefon: +420 737 797 402

Asistent trenéra: Miloš Mácha
telefon: +420 728 555 303

www.fotbal.tatransedlcany.cz
.
Začátek|Předchozí|Následující|Konec

TURNAJ 2010


14.10.2018 - NERATOVICE - venkovní turnaj 2010
- hrací doba 1x15 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Habart - Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Reinisch, Šplíchal.

TATRAN - Pardubice >>> 2:2
Novák, Křížek

TATRAN - Kolín >>> 5:2
Novák 2, Matoušová, Chrastil, Šplíchal

TATRAN - Neratovice červení >>> 6:2
Novák 2, Chrastil, Křížek, Reinisch, Šplíchal

TATRAN - Benešov >>> 7:0
Novák 2, Křížek 2, Chrastil 2, Šplíchal

TATRAN - Kladno >>> 4:5
Křížek 2, Chrastil, Reinisch

TATRAN - Neratovice žlutí >>> 17:0
Křížek 7, Novák 6, Hončík 2, Matoušová, Šplíchal

TATRAN - Neratovice modří >>> 9:2
Křížek 3, Novák 2, Reinisch 2, Hončík, Matoušová

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Pardubice
2. TATRAN Sedlčany
3. Kladno
4. Kolín
5. Benešov
6. Neratovice modří
7. Neratovice červení
8. Neratovice žlutí

Nejlepší hráčka turnaje: Adéla Matoušová (TATRAN Sedlčany)
______________________________________ ___________________

DOPROVODNÝ TURNAJ "jeden na jednoho"
- hrací doba 1x6 minut, každý zápas jen 3 hráči z týmu

TATRAN - Pardubice >>> 15:8 ... Matoušová 7, Chrastil 6, Reinisch 2

TATRAN - Kolín >>> 10:7 ... Šplíchal 5, Novák 3, Hončík 2

TATRAN - Neratovice červení >>> 11:6 ... Křížek 4, Matoušová 4, Habart 3

TATRAN - Benešov >>> 10:3 ... Novák 6, Chrastil 3, Hončík

TATRAN - Kladno >>> 15:8 ... Křížek 9, Šplíchal 5, Reinisch

TATRAN - Neratovice žlutí >>> 16:5 ... Matoušová 7, Chrastil 5, Šplíchal 4

TATRAN - Neratovice modří >>> 14:3 ... Křížek 7, Novák 5, Hončík 2

KONEČNÉ POŘADÍ:
1.TATRAN Sedlčany
2. Neratovice červení
3. Kolín
4. Kladno
5. Pardubice
6. Benešov
7. Neratovice modří
8. Neratovice žlutí

RICHARD
15.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

12.10.2018 - 8. kolo - hřiště Jesenice
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Haas, Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová,
Novák, Reinisch, Sosnovec, Stibor, Šplíchal
.

TJ Sokol Jesenice B ??????? - TJ TATRAN Sedlčany B >>> 11:8

>>> branky: 2x Habart, 2x Novák, 2x Sosnovec, Křížek, Stibor.

MARTIN
14.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina B

07.10.2018 - 6. kolo - hřiště Daleké Dušníky 86
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Andrle, Hlavín, Jirásek, Máchová, Miček, Mlejnek,
Reinisch, Stieber, Sůva, Šustrová, Vašků
.

TJ Sokol Daleké Dušníky - TJ TATRAN Sedlčany >>> 2:27

>>> branky: Šustrová 6x, Sůva 4x, Andrle 4x, Máchová 3x, Jirásek 3x,
>>>>>>>>> Stieber 2x, Vašků 2x, Miček, Mlejnek, Reinisch
.

ONDŘEJ
08.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

07.10.2018 - 7. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Haas, Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová,
Mácha, Novák, Sosnovec, Stibor, Šplíchal
.

TJ TATRAN Sedlčany B - TJ TATRAN Sedlčany >>> 9:9 (2:6 - 5:1 - 2:2)

>>> branky: Sosnovec 2, Matoušová 2, Mácha 2, Novák, Křížek, Hončík.

RICHARD
07.10. 2018

ONDRÁŠOVKA 2010


03.10.2018 - ONDRÁŠOVKA CUP 2010 - celorepublikový kvalifikační turnaj
PÍSEK, Burketova 303 - hrací doba 1x20 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Habart - Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Stibor, Šplíchal.

TATRAN - 1.FK Příbram >>> 3:6
Chrastil 2, Novák

TATRAN - FC Písek >>> 3:9
Habart, Matoušová, Stibor

TATRAN - SK Dynamo České Budějovice >>> 2:3
Chrastil 2

TATRAN - SKP České Budějovice >>> 7:4
Šplíchal 2, Chrastil 2, Křížek, Matoušová, Novák

TATRAN - MAS Táborsko >>> 2:6
Chrastil, Novák

TATRAN - SK Petřín Plzeň >>> 8:3
Chrastil 2, Matoušová 2, Křížek, Novák, Stibor, Šplíchal

TATRAN - FC Sellier&Bellot Vlašim >>> 5:3
Novák 3, Křížek, Stibor

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. FC Písek
2. MAS Táborsko
3. 1.FK Příbram
4. Dynamo České Budějovice
5. TATRAN Sedlčany
6. SKP České Budějovice
7. SK Petřín Plzeň
8. FC Sellier&Bellot Vlašim

RICHARD
06.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina B

30.09.2018 - 5. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Hlavín, Jirásek, Mácha, Máchová, Miček, Sůva, Šplíchal, Šustrová, Vašků.

TJ TATRAN Sedlčany - TJ Stará Huť >>> 29:7

>>> branky: Sůva 6x, Šustrová 6x, Jirásek 4x, Hlavín 4x,
>>>>>>>>> Šplíchal 3x, Miček 3x, Mácha 2x, Máchová
.

ONDŘEJ
04.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

29.09.2018 - 13. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Haas, Hončík, Chrastil, Jirásek, Křížek,
Matoušová, Novák, Sosnovec, Stibor, Šplíchal
.

TJ TATRAN Sedlčany B - TJ Sokol Kosova Hora >>> 9:8

>>> branky: Chrastil 3, Křížek 3, Šplíchal 2, Novák 1.

MAREK
04.10. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina B

23.09.2018 - 4. kolo - hřiště V Lipkách 1021, Dobříš
>>>>>>>>> hrací doba 4x15 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Andrle, Habart, Hlavín, Jirásek, Mácha,
Máchová, Miček, Reinisch, Sůva, Šustrová
.

MFK Dobříš - TJ TATRAN Sedlčany >>> 13:9

>>> branky: Sůva 3, Mácha 2, Miček, Jirásek, Habart, Reinisch.

ONDŘEJ
25.09. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

20.09.2018 - 5. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Haas, Habart, Hončík, Chrastil, Jirásek, Křížek,
Matoušová, Sosnovec, Stibor, Šplíchal
.

TJ TATRAN Sedlčany B - Sokol Jesenice >>> 1:7

>>> branky: Chrastil.

MARTIN
25.09. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

19.09.2018 - 14. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Habart - Haas, Hončík, Chrastil, Křížek,
Matoušová, Mácha, Sosnovec, Šplíchal
.

TJ TATRAN Sedlčany A - TJ TATRAN Sedlčany B >>> 11:16

>>> branky: 4x Sosnovec, 3x Křížek, 3x Mácha, 3x Haas, 3x Chrastil.

MARTIN
20.09. 2018

ONDRÁŠOVKA 2010


12.09.2018 - ONDRÁŠOVKA CUP 2010 - celorepublikový kvalifikační turnaj
SPARTAK Příbram, Žižkova 694 - hrací doba 1x20 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Habart - Hončík, Chrastil, Křížek, Matoušová, Mácha, Novák.

TATRAN - SK Spartak Příbram >>> 9:1
Novák 2, Křížek 2, Mácha 2, Matoušová, Habart, Hončík

TATRAN - Slavoj Hrdějovice >>> 11:4
Novák 4, Chrastil 3, Hončík 2, Křížek, Mácha

TATRAN - Tatran Lomnice nad Lužnicí >>> 17:0
Mácha 5, Chrastil 4, Křížek 4, Novák 2, Matoušová 2

TATRAN - FK Junior Strakonice >>> 11:3
Matoušová 3, Novák 3, Křížek 2, Hončík 2, Chrastil

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. TJ TATRAN Sedlčany
2. FK Junior Strakonice
3. SK Spartak Příbram
4. Slavoj Hrdějovice
5. Tatran Lomnice nad Lužnicí

RICHARD
13.09. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

09.09.2018 - 3. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Haas, Habart, Chrastil, Křížek, Matoušová, Novák, Sosnovec, Šplíchal.

TJ TATRAN Sedlčany B - FC Višňová >>> 31:4

>>> branky: 10x Sosnovec, 8x Novák, 4x Křížek,
>>>>>>>>> 3x Chrastil, 3x Haas, 3x Matoušová
.

MARTIN
09.09. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina B

08.09.2018 - 2. kolo - hřiště Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Andrle, Hlavín, Jirásek, Mácha, Miček, Reinisch, Sůva, Šustrová.

Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ TATRAN Sedlčany >>> 1:40

>>> branky: 12x Sůva, 8x Jirásek, 5x Šustrová, 4x Miček,
>>>>>>>>> 3x Andrle, 3x Mácha, 3x Hlavín, 2x Reinisch
.

ONDŘEJ
09.09. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina B

06.09.2018 - 1. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x17 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Andrle, Hlavín, Jirásek, Mácha, Miček,
Reinisch, Stieber, Sůva, Šustrová, Vašků
.

TJ TATRAN Sedlčany - SOKOL Jesenice >>> 23:6

>>> branky: 6x Jirásek, 6x Andrle, 5x Sůva,
>>>>>>>>> 4x Šustrová, 1x Miček, 1x Hlavín
.

MARTIN
09.09. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

31.08.2018 - 2. kolo - hřiště Počepice
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Habart - Haas, Hončík, Chrastil, Křížek, Mácha,
Novák, Reinisch, Sosnovec, Stibor, Šplíchal
.

TJ SOKOL Počepice - TJ TATRAN Sedlčany B >>> 7:16

>>> branky: 3x Křížek, 2x Mácha, 2x Sosnovec, 2x Novák, 2x Haas,
>>>>>>>>> 1x Šplíchal, 1x Habart, 1x Chrastil, 1x Reinisch, 1x vlastní
.

MARTIN
31.08. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY - skupina D

26.08.2018 - 1. kolo - hřiště TAVERNY, Karla Hynka Máchy 105, Sedlčany
>>>>>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+5

SESTAVA:
Haas, Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Mácha, Novák, Sosnovec, Šplíchal.

TJ TATRAN Sedlčany B - SOKOL Jesenice B >>> 22:9

>>> branky: 5x Novák, 4x Sosnovec, 4x Šplíchal, 3x Chrastil,
>>>>>>>>> 2x Haas, 2x Hončík, 1x Mácha, 1x Habart
.

MARTIN
27.08. 2018

TURNAJ 2011


23.06.2018 - TATRAN CUP - venkovní turnaj 2011 - Stadion Taverny, Sedlčany
>>> hrací doba 1x15 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Andrle, Hlavín, Jirásek, Mácha, Miček, Mlejnek,
Reinisch, Řezáč, Stieber, Sůva, Vašků
.

NAŠE ZÁPASY VE SKUPINĚ(každý s každým):

Tatran - 1.FK Příbram >>> 4:5
Mácha 4x

Tatran - SK Benešov >>> 6:1
Reinisch 2x, Jirásek 2x, Mácha 2x

Tatran - TJ Blatná >>> 14:1
Reinisch 2x, Mlejnek, Sůva, Andrle 3x, Mácha 2x, Jirásek, Vašků, Stieber 2x, Miček

Tatran - SKP České Budějovice 2012 >>> 13:0
Mácha 3x, Jirásek 4x, Sůva 2x, Reinisch 2x, Vašků 2x

Tatran - SK Střešovice 1911 >>> 5:1
Andrle 4x, Miček

SEMIFINÁLE:
Tatran - FK Meteor Praha >>> 2:1
Mácha 2x

FINÁLE:
Tatran - SK Votice >>> 7:2
Sůva 2x, Reinisch, Mácha 3x, Jirásek

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. TJ Tatran Sedlčany
2. SK Votice
3. 1.FK Příbram
4. FK Meteor Praha
5. SK Benešov
6. FC Mas Táborsko
7. SK Střešovice 1911
8. FK Kohouti Rokycany
9. TJ Blatná
10. FK Pšovka Mělník
11. SKP České Budějovice 2012
12. FK Protivín

ONDŘEJ
25.06. 2018

TURNAJ 2010


16.06.2018 - HRÁDEK u Rokycan - venkovní turnaj 2010
hrací doba 1 x 17 minut, systém 1+4

SESTAVA:
Habart, Hončík, Chrastil, Křížek, Mácha, Novák, Reinisch, Šplíchal.

TATRAN – ČAFC Praha >>> 6:5
Chrastil 3, Novák 2, Křížek

TATRAN – FK Horažďovice >>> 7:3
Křížek 4, Novák, Mácha, Šplíchal

TATRAN - FC Viktoria Plzeň 2010 >>> 4:4
Křížek 2, Hončík 2

TATRAN - FK Kohouti Rokycany >>> 6:4
Novák 3, Křížek 2, Hončík

TATRAN – FC Viktoria Plzeň 2011 >>> 11:0
Novák 6, Chrastil 2, Šplíchal 2, Hončík

CELKOVÉ POŘADÍ:

1. TJ Tatran Sedlčany
2. FK Kohouti Rokycany
3. FC Viktoria Plzeň 2010
4. FK Horažďovice
5. ČAFC Praha
6. FC Viktoria Plzeň 2011

Do All stars týmu turnaje byl nominován Jan Křížek.

RICHARD
17.06. 2018

TURNAJ 2011


02.06.2018 - HRÁDEK u Rokycan - venkovní turnaj 2011
>>> hrací doba 1x14 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Andrle, Hlavín, Jirásek, Mácha, Reinisch, Stieber, Sůva, Vašků.

NAŠE ZÁPASY (každý s každým):

1.FK Příbram – Tatran >>> 1:6 (Jirásek 3x, Mácha 2x, Stieber)

Tatran – Kohouti Rokycany >>> 4:3 (Reinisch 2x, Stieber, Mácha)

Tatran – SK Senco Dúbravka >>> 2:1 (Jirásek, Mácha)

Horažďovice – Tatran >>> 2:8 (Reinisch 3x, Jirásek 2x, Mácha 2x, Stieber)

Tatran – FC Viktoria Plzeň >>> 3:4 (Jirásek 2x, Mácha)

Český Lev Beroun – Tatran >>> 4:2 (Mácha, Jirásek)

Tatran – SKP Rakovník >>> 2:2 (Mácha 2x)

Konečné pořadí:
1. Český Lev Union Beroun
2. FC Viktoria Plzeň
3. Kohouti Rokycany
4. TATRAN
5. SKP Rakovník
6. SK Senco Dúbravka
7. 1.FK Příbram
8. Horažďovice

MILOŠ
06.06. 2018

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Mistrovský zápas o přeborníka okresu Příbram

03.06.2018 - 9. kolo - hřiště TJ Sokol Kosova hora
>>>>> hrací doba 3x20 minut, rozestavení 1+4

SESTAVA:
Habart - Haas, Hončík, Chrastil, Křížek, Mácha, Novák, Sosnovec, Šplíchal.

TJ Sokol Kosova Hora - TJ TATRAN Sedlčany >>> 5:16
>>> branky: 5x Novák, 3x Sosnovec, 2x Haas, 2x Šplíchal, 2x Mácha,
Chrastil, Křížek
.

MARTIN
04.06. 2018
Krátké zprávy:
Sponzoři:


TOPlist